Svatební Focení

Přijedeme za Vámi

Doprava po Praze je v ceně služby. Rádi ovšem za Vámi přijedeme i mimo Prahu. Vzdálenost nehraje žádnou roli. Domluvíme se na cestovném a můžeme vyrazit.

Profesionálně

Profesionalita je u nás na prvním místě. Každá akce vyžaduje určitý dress code a vystupování, které zásadně dodržujeme. Jsme tam, kde máme být a zachycujeme všechny podstatné momenty z události, kterou máme za úkol zdokumentovat.

Užívejte si svůj den

Nestresujte se, naši práci odvedeme na 100 %. Budete mít nádhernou reportáž z Vašeho svatebního dne. Starosti nechte na nás a užívejte si Váš den! Jsme Vaše morální i technická podpora.

Můžeme pro Vás vytvořit balíček na míru, vše je o domluvě. Kontaktujte nás pro více informací.

Bezplatná úvodní konzultace. Podpora a profesionální přístup v průběhu celé zakázky. 

ORIENTAČNÍ CENÍK

SAMOSTATNÝ OBŘAD

Obsahuje cca 50 upravených fotografií, foto-video s hudbou, fotografie v digitální podobě na e-mail, 50 ks tištěných fotografií 10 x 15 cm do schránky nebo osobně. Fotografie jsou v elegantní dřevěné krabičce.

CELÝ DEN

Obsahuje cca 200 upravených fotografií, foto-video s hudbou, fotografie v digitální podobě na e-mail, 200 ks tištěných fotografií 10 x 15 cm do schránky nebo osobně. Fotografie jsou v elegantní dřevěné krabičce.

OBŘAD A HOSTINA

Obsahuje cca 100 upravených fotografií, foto-video s hudbou, fotografie v digitální podobě na e-mail, 100 ks tištěných fotografií 10 x 15 cm do schránky nebo osobně. Fotografie jsou v elegantní dřevěné krabičce.

Objednejte se nyní !

Bezplatné konzultace Vašich projektů a realizací - svěřte se do rukou profesionálů

TEL: 608384181

Se vším Vám rádi poradíme. Pokud máte zájem o služby, které nejsou součástí našeho internetového portfolia, napište nám, třeba Vám budeme moci pomoci.

Pošlete nám poptávku

GDPR-READY: Tím, že nás kontaktujete, souhlasíte ze zpracováním Vašich osobních údajů v rámci naší společnosti. Více o tom jak zacházíme s Vašimi daty se dozvíte ZDE

11 + 4 =