Umíme se přizpůsobit

Primárně fotíme v Praze a okolí cca 70 km. Pokud by jste ovšem měli o naše služby vážný zájem, tak se můžeme domluvit, velmi rádi přijedeme za Vámi.
v

Podle Vašeho přání

Máte na výběr ze spousty již vytvořených obrazů, byť jen pro inspiraci. Pokud budete chtít obraz podle vašich představ, tak Vám rádi pomůžeme s jeho kompletní realizací. A nezapomeňte, představivosti se meze nekladou.

Užívejte si svůj den

Nestresujte se, naši práci odvedeme na 100 %. Budete mít nádherný a dechberoucí obraz. Starosti nechte na nás a užívejte si Váš den s fotografem! Jsme Vaše morální i technická podpora.

Ateliér i exteriér

Podle toho, jaká bude finální podoba obrazu, se zvolí focení v některém z našich tří ateliéru nebo ve venkovních, případně industriálních prostorech.

Kostým a rekvizity

Pokud tvorba obrazu na zakázku vyžaduje nějaký kostým nebo doplňky, tak je je pro Vás rádi připravíme přímo na míru. Nemusíte se vůbec o nic starat.

Připraveni na vše

Mobilní ateliér a jeho vybavení nám hravě umožní fotit profesionální fotografii venku i uvnitř. Můžeme fotit u Vás doma, na zahradě, na louce nebo v lese.
Jak obrazy vznikají?

Stačí jen tři kroky a můžete se fotit !

1. Kupte dárkový poukaz

2. darujte jej nebo nás rovnou kontaktujte, sdělte číslo objednávky z e-shopu a my Vám zarezervujeme termín

3. nyní můžeme fotit a tvořit

Objednejte se nyní !

Bezplatné konzultace Vašich projektů a realizací - svěřte se do rukou profesionálů

TEL: 608384181

Se vším Vám rádi poradíme. Pokud máte zájem o služby, které nejsou součástí našeho internetového portfolia, napište nám, třeba Vám budeme moci pomoci.

Pošlete nám poptávku

GDPR-READY: Tím, že nás kontaktujete, souhlasíte ze zpracováním Vašich osobních údajů v rámci naší společnosti. Více o tom jak zacházíme s Vašimi daty se dozvíte ZDE

3 + 14 =