Přijedeme za Vámi

Doprava po Praze je v ceně služby. Rádi ovšem za Vámi přijedeme i mimo Prahu. Vzdálenost nehraje žádnou roli. Domluvíme se na cestovném a můžeme vyrazit.

Profesionálně

Profesionalita je u nás na prvním místě. Každá akce vyžaduje určitý dress code a vystupování, které zásadně dodržujeme. Jsme tam, kde máme být a zachycujeme všechny podstatné momenty z události, kterou máme za úkol zdokumentovat.

Užívejte si svůj den

Nestresujte se, naši práci odvedeme na 100 %. Budete mít nádhernou reportáž z Vašeho svatebního dne. Starosti nechte na nás a užívejte si Váš den! Jsme Vaše morální i technická podpora.

SAMOSTATNÝ OBŘAD

Obsahuje cca 50 upravených fotografií, foto-video s hudbou, fotografie v digitální podobě na e-mail, 50 ks tištěných fotografií 10 x 15 cm do schránky nebo osobně. Fotografie jsou v elegantní dřevěné krabičce.

CELÝ DEN

Obsahuje cca 200 upravených fotografií, foto-video s hudbou, fotografie v digitální podobě na e-mail, 200 ks tištěných fotografií 10 x 15 cm do schránky nebo osobně. Fotografie jsou v elegantní dřevěné krabičce.

OBŘAD A HOSTINA

Obsahuje cca 100 upravených fotografií, foto-video s hudbou, fotografie v digitální podobě na e-mail, 100 ks tištěných fotografií 10 x 15 cm do schránky nebo osobně. Fotografie jsou v elegantní dřevěné krabičce.

Můžeme pro Vás vytvořit balíček na míru, vše je o domluvě. Kontaktujte nás pro více informací.

 Termín se rezervuje dopředu. Záloha na dílo je ve výši 50 % z ceny finálního focení (zakázky).

V případě, že termín focení je za 14 dní a méně, tak se k ceně focení připočítává příplatek za urgentní focení ve výši 30% z celkove ceny finálního focení (zakázky) 

Objednejte se nyní !

TEL: 608384181

Se vším Vám rádi poradíme. Pokud máte zájem o služby které nejsou součástí našeho internetového portfolia napište nám, třeba Vám budeme moci pomoci.

Pošlete nám poptávku

GDPR-READY: Tím, že nás kontaktujete souhlasíte ze zpracováním Vaších osobních údajů v rámci naší společnosti. Více o tom jak zacházíme s Vašimi daty se dozvíte ZDE

2 + 8 =